Oblečení pro miminka (do 24 měsíců)

V této sekci najdete pouze nové a nenošené oblečení pro miminka a kojence do 24 měsíců. Máte rádi, když se vaše miminko směje a raduje? Oblečte ho do pohodlného oblečení, které mu dokáže vykreslit úsměv na tvářích. Oblečení pro miminka je kvalitní, příjemné, jemné a pohodlné. Díky tomu se v něm bude vaše miminko cítit skvěle.

Sortiment oblečení pro kojence

V našem obchůdku naleznete různé oblečení pro kojence, takže na jednom místě můžete pořídit vše potřebné a nemusíte ztrácet čas dalším hledáním. Na výběr máte například z:

  • Bryndáky, punčochy, ponožky, capáčky a mnoho dalšího

Oblečení pro miminka a kojence, nabízíme za rozumné ceny, takže každá maminka může svému miminku pořídit, co si přeje. Na všechno nové oblečení pro kojence se samozřejmě vztahuje 2 letá záruka.

Oblečte vaše miminko u nás

Vyberte si krásnou a moderní výbavičku pro vaše miminko u nás, ostatní maminky budou závidět! Náš internetový obchůdek totiž nabízí široký sortiment hezkého a kvalitního oblečení pro kojence za rozumné ceny.

Většinou zboží zde naleznete pouze po jednom kuse (balení). Pokud potřebujete větší počet, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám pomůžeme.
Filtr

Filtrování obsahu

Pirátka Hellou Kitty

Pirátka Hellou Kitty

Světle růžová
Cena: 120,- Kč / ks
Pirátka Cars

Pirátka Cars

Cars
Cena: 120,- Kč / ks