Bundy a kabáty – oblečení pro děti do sychravého počasí

Sychravá a mlhavá rána patří k podzimním měsícům. Stejně tak zimní měsíce s sebou přinášejí sníh a mráz, kterému musíme každodenně čelit. Abychom se mohli s našimi miminky a dětmi nadýchat čerstvého vzduchu a vyrazit ven, je třeba je do venkovního počasí dobře obléci.

Nabízíme bundy, vesty a kabáty pro děti a miminka. Díky nízkým cenám, které nezruinují vaši peněženku, můžete nakoupit hned více kusů. Zboží, které najdete v našem sortimentu, je pečlivě vybírané a líbivé, takže se bez váhání můžete pustit do nákupu a udělat tak svému andílkovi radost.

Bundy, vesty a kabáty pro děti

Bundy, vesty a kabáty pro děti neodmyslitelně patří k chladným ročním obdobím. Proto by každý rodič měl dbát o to, aby dětské bundy a dětské vesty měly děti ve svých skříních v dostatečném množství. Velmi často se děti při pobíhání venku zašpiní, a proto by byla škoda, kdyby kvůli nedostatku oblečení nemohly ven. Bundy pro děti i vesty pro děti máme v mnoha barevných kombinacích, takže nebude problém vybrat takovou, aby seděla k ostatnímu oblečení.

Bundy, vesty a kabáty pro miminka

Samozřejmě i miminka mají rády, když se cítí pohodlně a není jim zima. Bundy pro miminka, vesty a kabáty pro miminka z našeho e-shopu zabezpečí, že vaše miminko bude venku v teple za každého počasí. Nabízíme široký výběr teplého oblečení pro miminka, aby mohli v chladných měsících poznávat venkovní svět a mít přitom úsměv na rtech.

Bundy pro miminka, vesty či kabáty pro miminka můžete vybírat z pohodlí vašeho domova a ještě přitom ušetřit. Nabízíme totiž široký výběr oblečení pro miminka za bezkonkurenční ceny. Protože bundy pro miminka či kabáty pro miminka jsou vyrobené z kvalitních materiálů, jsou hezké a moderní, budou vašemu andílkovi slušet!
Filtr

Filtrování obsahu

Jarní zelená bunda F&F

Jarní zelená bunda F&F

Lehká
Cena: 60,- Kč / ks
Přechodová vesta Disney

Přechodová vesta Disney

Přechodová
Cena: 70,- Kč / ks
Jarní krémová bunda

Jarní krémová bunda

Růžové zdobení
Cena: 105,- Kč / ks
Riflová vyšívaná bundička

Riflová vyšívaná bundička

Vyšívané květiny
Cena: 45,- Kč / ks
Podzimní bunda No fear

Podzimní bunda No fear

Původní cena 160
Cena: 60,- Kč / ks
Světlá růžová bunda

Světlá růžová bunda

Tenká
Cena: 30,- Kč / ks
Riflová bunda

Riflová bunda

Kytky
Cena: 30,- Kč / ks
Tmavě růžový kabátek George

Tmavě růžový kabátek George

Chlupatý
Cena: 50,- Kč / ks